HEROES

Gwen Dylan

Z pozoru zwykła szesnastolatka nie wyróżniająca się niczym szczególnym. Widzisz ją na ulicy, uśmiechniętą, szczęśliwą i nawet nie przeszło ci przez myśl, że musiała się zmagać z ogromnymi problemami. Jest córką tego Boba Dylana. Twoi rodzice zapewne o nim słyszeli, a może nawet lubią jego muzykę. W każdym razie, masz tutaj czysty przykład, że pieniądze nie dają szczęścia. Bo mimo, że jej ojciec jest obrzydliwie bogaty Gwen cierpi. Ale nie będę wam więcej zdradzać, zapewne sama zrobi to, kiedy będzie na to gotowa. Właśnie przyszedł ten czas.

Lance Reynolds

Bogaty dzieciak. Jest synem faceta, który trzęsie całym Londynem, jednak nie jest taki jak jego ojciec. Lance to dobre dziecko, chociaż nieco zepsute przez używki. Chłopak ma swoją dobrą stronę, którą gdzieś tam skrywa. Ojciec chce, żeby był taki jak on, jednak Lance nie chce mieć z nim nic wspólnego. Uważa, że to przez Dereka zginęła jego matka. 

Liam Payne, Louis Tomlinson,
Zayn Malik, Harry Styles, Niall Horan.
Panie i Panowie! One Direction! Tak, właśnie to One Direction, w którym twoja siostra, kuzynka, babcia, ciocia, wuja, mama, czy nawet pan hydraulik, który naprawiał u ciebie kran skrycie się kochają chowając ich plakaty głęboko w szafach. Ale wszystko się kiedyś kończy. Tak samo było z zespołem, chociaż chłopcy nadal się przyjaźnią. Kochają się. 

Clapton Davis.
Przedstawiam wam człowieka zagadkę. To głównie z jego winy zaczęły się problemy Gwen, gdyby nie zrobić tego, co niestety zrobił zapewne wszystko potoczyłoby się inaczej. Może nawet mieliby gromadkę dzieci? Kto wie. Z pozoru jest zwykłym, przemiłym chłopakiem, jednak w rzeczywistości to zwykły podrywacz. Przyjaźni się z patologią wyżej.

Josh Bradley.
Rozrywkowy chłopak, nie ma co. Szkoda tylko, że większość jego rozrywek wiąże się z czymś nielegalnym. Zarówno on jak i jego bracia to typowe typki spod ciemnej gwiazdy, chociaż udają grzecznych, ułożonych chłopców z dobrego domu. Z nimi impreza nigdy się nie kończy. Ćpanie, chlanie i inne te duperele to ich chleb powszedni. Lepiej się z takimi nie zadawać. 


Logan Bradley.
Jak wyżej, tyle że bardzo, bardzo, bardzo hardcorowo. Welcome to jackass, jak to się mówi! Temu to tylko jakieś plastikowe lale w głowie i nic więcej. To znaczy nie do końca plastikowe, bo Logan woli naturalne kobiety, nawet jeśli się do tego nie przyznaje. Jest chujem, to prawda, ale przystojnym, tego mu odmówić nie można.


Dwight Bradley. †

"I say, why don't you guys locate your dicks, remove the shrink wrap, and fucking use them!"


2 komentarze:

  1. Josh to brat Stifflera!!Zabieram się za czytanie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Chachi ♥ kocham cię za nią ♥

    OdpowiedzUsuń